Brazilský keratin

Brazilké keratinové ošetření Beox.

Toužíte po zdravějším vzhledu Vašich vlasů? Jsou Vaše vlasy bez lesku, namáhané barvou, nebo melíry? Trpíte roztřepenými konečky, nebo suchými kudrnatými vlasy?

Brazilský keratin, revoluční hloubková regenerace vlasů, je pro všechny, kteří chtějí mít zdravé lesklé narovnané pevné hebké vlasy.

Brazilský keratin byl poprvé vyvinut v Brazílii, odtud pochází také jeho obecný název. Velmi rychle dobyl Latinskou a Střední Ameriku a uchvátil i Ameriku Severní (především USA a Kanadu). V současnosti úspěšně dobývá Evropu a pochopitelně také Českou republiku. A víte proč? Jednoduše proto, že Brazilský keratin je zákazníky žádán. Tento produkt si získal svoji enormní oblibu proto, že žádný jiný produkt na světě vám vlasy neošetří na tak dlouho a v tak vysoké kvalitě.

Brazilský keratin je čistě přírodní nechemický produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu a kolagenu. Dodává vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu. Keratin je protein, který je hlavní složkou kůže, vlasů a nehtů. Brazilský keratin – keratinová léčba je proces, který nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců. Brazilský keratin kromě tvarování vlasů také vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými okolními vlivy.

Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením nebo melírováním. Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu. Toto ošetření obnovuje odolnost vlasů: déšť nebo pot už nebude mít vliv na váš účes. Pokud bude klient aplikaci opakovat, může za několik měsíců pozorovat výrazné zlepšení kvality vlasů. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky. Řada keratinových produktu Beox byla vyvinuta v Brazílii s použitím exkluzivních přírodních ingrediencí.Všechny produkty splňují zdravotní normy EU. Navíc všechny produkty Beox jsou bez obsahu formaldehydu.

Jak dlouho trvá aplikace?

Čas potřebný k ošetrení závisí na délce a síle vlasu zákaznice. Nicméně procedura trvá průmerně 1,5 – 2 hodiny.

Jak dlouho vydrží keratinové ošetrení ve vlasech?

Ošetrení vydrží až 4 mesíce v závislosti na správné domácí péči. Kúra nejlépe funguje a nejdéle vydrží ve vlasech, které byly chemicky ošetreny nebo jsou velmi porézní. Ve vlasech, které nebyly nikdy chemicky ošetrené, vydrží kúra déle po druhém až třetím ošetrení.

Kdy se mohou obarvit vlasy?

Doporučuje se vlasy barvit týden před ošetřením nebo týden po ošetření.

Okamžitý výsledek
Zdravé, lesklé a hladké vlasy
Vlasy lze umýt téhož dne po aplikaci
Pro aplikaci je potřeba méně produktu
Žádné výpary ani zápach
Vydrží až 4 měsíce
Narovnává vlasy
Redukuje nechtěný objem
Zkracuje dobu fénování
Výrazně zlepšuje upravitelnost vlasů
Vhodné pro všechny typy vlasů
Ideální pro chemicky ošetřené vlasy

Cena 1000-2000Kč