Druhy vlasů

Druhy vlasů se kterými pracuji

Vlasy středoevropské panenské:

Jsou to vlasy té nejvyšší kvality na trhu, nejsou nikdy barveny, a proto se prodávají převážně v hnědých odstínech. Přírodní blond vlasy se vyskytují jen zřídka. K dostání rovné, jemně vlnité i vlnité. Životnost těchto vlasů je  2-5 let v závislosti na péči, kterou jim poskytnete. Vlásky můžete barvit, odbarvit, fénovat, natáčet i žehlit. Zkrátka vše jak jste zvyklí se svými vlastními vlasy. Nejsou nijak náročné na péči. Bohatě jim postačí kondicionér. Vlásky jsou jemné, zdravé a krásně zapadají do našich vlastních vlasů. Jsou lehounké a nijak nezatěžují Vaše vlasy. Pokud přemýšlíte nad prodloužením vlasů na delší dobu, tak tyto vlasy jsou pro Vás tou nejlepší volbou.

Vlasy slovanské:

Tyto vlasy se vyznačují vysokou kvalitou. Jsou barveny do požadovaných odstínů. Mohou být rovné i jemně vlnité. Jsou velmi hebké na dotek a krásně upravitelné. Životnost těchto vlasů je zhruba 2 roky v závislosti na péči. Vlasy bývají i v přirozeně světlých odstínech, a proto nejsou drasticky odbarvovány do blond odstínů. Vlásky jsou velice podobné vlasům středoevropským tudíš zapadají krásně do našich vlasů. Na slovanské vlasy v blond odstínech doporučuji používat masku WONDER. Pro blondýnky jsou tyto vlasy super volba.

Vlasy kazašské bělené:

Jsou převážně rovné vlasy. Životnost těchto vlasů je zhruba 2 roky. Vlasy jsou odbarvené a tónují se pouze přelivy. Velice dobře se žehlí a natáčí. Ideální pro blondýnky s pevnými, rovnými vlasy. Jsou těžší a sušší než středoevropské vlasy. Nejsou vhodné na prodlužování jemných vlasů. Doporučuji používat masku WONDER a olejíček na konečky vlasů.

Vlasy kazašské tmavě hnědé až černé:

Jsou to rovné a mírně vlnité vlasy. Nebarvené,vysoce kvalitní, silné a zdravé vlasy. Životnost těchto vlasů je 2-5let. Dobře se odbarvují až do tmavších blond odstínů a následně tónují. Nejsou vhodné pro zákaznice s jemnými a řídkými vlasy. Jsou těžší než středoevropské vlasy. Jsou velmi vhodné pro tmavovlásky s pevnými vlasy. Pro péči stačí kondicionér.

Vlasy jiné kvality pouze na dotaz!